Celoroční činnost

Mladí hasiči tančí

V pátek dne 10.4.2015 Moravská hasičská jednota Lobodice uspořádala v kulturním sále v Lobodicích v 17.30 hodin taneční ukázky mladých hasičů. Mladí hasiči tančili v podobném duchu, jako v sobotu 4.4.2015 v Žabčicích u Brna, kde se zúčastnili hasičské soutěže pod názvem Fire dance. Přípravka, mladší a starší žáci i dorost se pochlubili svým rodinným příslušníkům, ale i ostatním přítomným s tím, co se naučili na tuto netradiční soutěž, která je velmi oblíbená. Návštěvníci se přišli podívat v hojném počtu a svým potleskem dali na jevo , že se jim tančení mladých hasičů líbí. Přípravka a mladší žáci se pochlubili mazurkou, polkou a volným tancem. Starší žáci a dorost předvedli cha-chu, polku a volný tanec. Před tančením i v průběhu akce mladí hasiči nabídli přítomným malé sladké pohoštění. Za přípravku tančili Filip Holomčík a Karolína Zatloukalová, Petr a Sabina Řihoškovi. Za mladší žáky, Leo Nemrava a Gabriela Dočkalová, Dominik Smištík a Eva Koschatzká, Václav Koshatzký a Vendula Hegerová, Martina Urbanová a Michaela Symerská. Za starší žáky Lenka Urbanová a Monika Bocanová, Petra Zdráhalová a Kristýna Orlová, Monika Dvořanová a Zdena Hegerová. Za dorost Michaela Partyková a Veronika Smolková.

mladí hasiči tančí 2015

Tvorba www stránek zdarmaWebnode