celoroční činnost

Soustředění Dubňany

Ve dnech 12 -13.4.2014 jsme se zúčastnili dvoudenního soustředění v Dobňanech, které hasiči z Mistřína uspořádali v sobotu a neděli pro hasiče, kteří chtějí běhat 100m s překážkami. Za Lobodice se zúčastnili Kristýna Orlová, Veronika Smolková, Michaela Partyková, Antonín Krátký, Julius Dodek, Daniel Peřina, Jan Krátký.

Kluci z Mistřína nám ukázali jak na to. Mělo to pro nás velký přínos, ukázali nám finty a zlepšováky se kterými jsme se dosud nesetkali a díky kterým jsme sami pozorovali, jak se během dne zlepšujeme. Možná to bylo i děvčaty, která se soustředění účastnila v hojném počtu. Nechyběli ani kluci a díky radám trenérů se zlepšovali i naše holky. Jako první jsme v sobotu ráno potkali holky z Ostrova u Macochy a z Petrovic, které nám toto soustředění doporučili, během dne jsme se seznámili i s dalšími účastníky výcviku.

Součástí tréninku byly i nezapomenutelné věty jako tato: „Dobrý, dobrý,... Komu sem řekl dobrý, špatný a ještě jednou.“ Čas od času někdo spadl, a tak přišla věta: „ Ty budeš dobrej, z blbýho se to musí vybouchat.“

Po skončení sobotního trénování jsme byli plni plánů, co podnikneme a kam půjdeme, ale nakonec jsme přicházeli na to, že zůstaneme na hasičárně v Kobylí a byli jsme za toto ubytováni moc rádi, protože jsme začali cítit celé tělo, vše nás bolelo.

Nedělní trénink jsme prožili spíše odpočinkově, protože nám sobotní dal zabrat. Holky končili s větou, že do příště potrénují, aby zvládly oba dva dny. V neděli odpoledne jsme se vraceli zpět do Lobodic plni dojmů z trénování, plni zážitků s novými lidmi. A také jsme byli rádi, že jsme mohli být ubytovaní na hasičské zbrojnici v Kobylí, kde nás mile přivítali.

Dubňany

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode