Festival Dračích Lodí v Kojetíně

V sobotu 31.8 a v neděli 1.9 jsme se zúčastnili závodu dračích lodí v Kojetíně. Naše posádka Draci z Lobodic pilně trénovala.  Od začátku srpna jsme měli pět tréninků a vše natrénované jsme tento víkend zúročili. Podařilo se nám uspět v sobotním závodě na 1000 m, ve kterém jsme obsadili v kategorii FUN 3. místo. Po kilometrovém snažení celého 20 – ti členného týmu  o co nejlepší výsledek to byl úžasný pocit „mít medaili“ a pohár pro posádku Draků z Lobodic.

Do nedělní části závodu jsme postupovali z 6. místa v průběžném pořadí a po zajetí našeho nejlepšího času za víkend jsme k překvapení a radosti všech členů posádky postoupili do finále A. Byl před námi závod o medaile, všichni jsme si tuto obrovskou výzvu uvědomovali a snažili se co nejlépe koncentrovat na poslední start. A když po skončení závodu přišel Staňa Hrňu se slovy pojďme všichni uděláme kruh, netušili jsme proč. Ale po slovech jsme v celkovém hodnocení závodu na 200 m na 3. Místě se zvedla  vlna nadšení a  radosti. Byli jsme šťastní, každý z nás odjížděl se dvěma bronzovými  medailemi.

Do Lobodic posádka Draků z Lobodic dovezla také dva poháry a spoustu zážitků z příjemného prostředí kojetínské  loděnice, kde jsme společně prožili opět krásný víkend.

Dračí lodě 2013

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode