Úklid hasičské zbrojnice

V úterý 3. června, byla zorganizována brigáda na úklid hasičské zbrojnice, po výměně oken v horní části budovy, která proběhla minulý týden. Výměnu oken zafinancovala obec Lobodice. Sešlo se nás asi 12, převážně členové výboru se svými partnerkami. Umývali se židličky, podlahy, kachličky a další vybavení. Také jsme odváželi stará okna. Vše se nám podařilo dát do pořádku a hasičská zbrojnice je opět čistá, ozdobena novými okny, se kterými nám v zimě bude tepleji.

úklid hasičské zbrojnice

Sběr starého železa a papíru

V sobotu 26.4.2014 jsme uspořádali sběr starého železa a papíru. S dětmi i dospělými hasiči jsme se sešli v 9 hodin ráno u hasičské zbrojnice. Mladí hasiči vyrazili do ulic vesnice s dvoukoláky a sbírali papír. Dospělí hasiči s traktorem a vlečkou a sbírali staré železo. Sesbírali jsme všechen papír i železo, které jste pro nás přichystali a my Vám za ně děkujeme.

sběr železa a papíru 2014

Tvorba www stránek zdarmaWebnode