Diskusní téma: Diskuze

Datum 06.05.2016
Vložil Mladí hasiči Radíkov-Pavel Prokeš
Titulek soutěž

Ahoj,Tondo prosím tě mohli bychom přijet 14.5.2016 na vaši soutěž do Lobodic, s našimi dětmi z Radíkova.
Děkuji za odpověď Pavel Prokeš

Datum 05.10.2014
Vložil Radek Přikryl
Titulek SDH Nová Dědina

Díky moc za učast na soutěži SDH Nová Dědina a přeji holkám do dalčích let hodně štěstí v požárním sportu a hodně pohárů !!!!! DÍK MOC RADEK PŘIKRYL

Datum 26.10.2014
Vložil Antonín Krátký
Titulek Re: SDH Nová Dědina

Bylo nám potěšením, že jsme se mohli účastnit těchto závodů a také přejeme Vašemu sboru mnoho úspěchů.

Datum 27.03.2013
Vložil Lenka Kameníková
Titulek Hasiči Kojetín

Dobrý den,jmenuji se Lenka Kameníková a jsem vedoucí dětského družstva Kojetín a rádi bychom se v Lobodicích zůčastnili soutěží jakto děti tak ženy i muži. Poněvadž máme nová vedení i odddíly, tak vás prosím o zaslaní vašich akcí na tento email : teimeroval@seznam.cz. Děkuji Kameníková.

Datum 20.11.2011
Vložil Antonín Krátký
Titulek diskuze

Pro zapojení do diskuze je zapotřebí se představit, ať vím komu odepisuji. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode