Oddíl mladých hasičů

Oddíl mladých hasičů je kolektiv dětí ve věku od 5 do 16 let a jejich vedoucích, kteří se rozhodli sdružovat se a vyvíjet činnost, která jim přináší všestranný rozvoj, zálibu a spokojenost.

Jsou organizováni a pojištěni pod záštitou Moravské hasičské jednoty.

Toto združování mládeže a její výchova v kolektivu s ušlechtilou hasičskou myšlenkou má pro zdravou společnost velký význam a z tohoto důvodu je její činnost prostřednictvím MHJ státem podporována a částečně dotována.

 

 

Nový soutěžní stroj

Dnes 28.4.2010 jsme přivezli od Radka Vinckera z Hranic na Moravě opravený, seštelovaný stroj pro požární sport dětí, žen a mužů, který jsme zakoupili od SDH Krumsín. Doufáme, že nový stroj bude pro naše soutěžení přínosem. Na jeho pořízení jsme si vydělali převážně brigádnickou činností, požádali jsme však o sponzorskou spolupráci firmu Solid team, Olstroj Olomouc a Josef Frgal autojeřáby. Tyto firmy nám vyhověly a my jim zato ze srdce děkujeme.

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode