Malování na hasičárně 22. - 23.10.2010

Tento víkend se členové našeho ženského a mužského soutěžního družstva rozhodli strávit vymalováním a úklidem hasičárny. Na malování a uklidu se podíleli:

Barbora Rozsypalová, Vendula Indráková, Denisa Navrátilová, Alexandra Škrabalová, Kateřina Sypěnová, Jiří Hromada, Honza Krátký, Antonín Krátký ml., František Krátký, Radek Dvořák, Zuzana Bedřichová, Petr Dvořák, Patrik Obrtel, Radek Zdráhal, Antonín Krátký st., Hana Krátká, Michal Žalák, Hana Škrabalová, František Škrabal, Marie Dodková

Malování

Srpen a září na hasičském cvičišti

I ve druhém prázdninovém měsíci jsme svůj volný čas trávili na hasičském cvičišti, neboť práce bylo spousta. Stále jsme pokračovali ve srovnání terénu a kopání studny. Dále jsme s p.Kobakem zapojili čerpadlo. Odvezli jsme pařezy a od pana Řezníčka si půjčili sejačku, hřiště pobránovali a zaseli trávu. Pak už jsme pozemek jen zaválcovali, zalévali a čekali než vyroste tráva, kterou jsme během září již dvakrát posekli.

srpen a září na hasičském cvičišti

Kopání studny a úprava terénu 19.7. - 26.7.2010

Rozhodli jsme se, že čtvrtý prázdninový týden vždy po 16. hodině se sejdeme na našem hasičském cvičišti na elektrárně a budeme pokračovat v kopání studny a srovnávání terénu.

V tomto týdnu kus práce odvedli a patří jim zato dík.

Monika Dvořanová, Kristýna Dvořanová, Lucie Orlová, Monika Bocanová, Kristýna Orlová, Lenka Urbanová, Julek Dodek, Jirka Hromada, Tonda Krátký, Ondra Hlavinka, Honza Krátký, Michal Pokorný, Saša Škrabalová, Franta Krátký, Vendula Indráková, Tonda Krátký st.,

Ve fotogalerii naleznete foto z jednotlivých dnů.

Kopání studny a úprava terénu 1.7.2010

Ve čtvrtek 1.7.2010 se uskutečnila brigáda jejíž náplní bylo vykopat studnu a srovnat terén hasičského cvičiště. Kopání studny se ujali kluci Radek Zdráhal, Lukáš Baďura, Antonín Krátký a Jan Krátký.Se srovnáváním cvičiště začala děvčata Kateřina Sypěnová, Denisa Navrátilová a Alexandra Škrabalová, kterým pomáhal ze začátku Adam Dvořák.

Všem zúčastněným patří velký dík, neboť i přes úmorné vedro se jim podařilo odvést velký kus práce.

kopání studny, úprava terénu

Dovoz skruží 30.6.2010

Ve středu 30.6.2010 jsme začali s realizací studny na našem novém hasičském cvičišti. Prvním krokem byl dovoz skruží. Skruže s průměrem jeden metr a výškou půl metru jsme dovezli z Betoniky.

dovoz skruží

Brigáda na elektrárně 21.6.2010

Po letešních uplakaných dnech, kdy nás déšť nechtěl pustit pracovat na elektrárnu, kde budujeme hasičské cvičiště, jsme se zde dnes 21.6.2010 na první letní den, konečně mohli realizovat. Náčelník hasičů přivezl malotraktor s branami. Hrabal, rozrýval, bránoval. Kluci čistili brány, vybírali úlomky kamenů, cihel, betonů a mladí hasiči pleli přesličku, která přežila i ničivé postřiky. Nyní zbývá ještě částečně srovnat terén další hlínou a zaset trávu.

brigáda na elektrárně

Poděkování

Soutěžní družstva mužů, žen a mladých hasičů, by chtěla poděkova panu Stanislavu Šupíkovi za jeho obětavou sponzorskou činnost při přípravě hasičského cvičiště na elektrárně a sponzorský příspěvek na pořízení nového rozdělovače pro požární sport.

poděkování

V neděli 28.3.2010  se v 15:00 hodin uskuteční na ELEKTRÁRNĚ  brigáda, z důvodu nutnosti úpravy terénu.

Vaše pomoc je vítána.

Vytvořte si web zdarma!Webnode